Zaawansowane szukanie
 
Rejestracja


   Zalogować automatycznie przy następnej wizycie?

Losowe zdjęcie

193 262
193 262
Komentarzy: 0
zbig.34

Rejestracja
Warunki rejestracji:
Administratorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraĽliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie zawsze jest możliwe przeczytanie każdej wiadomo¶ci. Zgadzasz się więc, że zawarto¶ć każdego postu wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów czy webmastera (poza wiadomo¶ciami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te tre¶ci odpowiedzialno¶ci.

Zobowiązujesz się nie pisać żadnych uwag obraĽliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groĽby oraz udostępniać innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomo¶ci, że webmaster i administratorzy mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili, je¶li zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster i administratorzy nie będą obarczeni odpowiedzialno¶cią za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Ten system wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałe¶ i służą jedynie ułatwieniu korzystania z tego systemu. Adres e-mail jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdyby¶ zapomniał stare).

Klikając odno¶nik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.

 

Design by 7dana.com